Igraju dva luđaka nogomet ispred ludnice. Nakon nekog vremena, kaže jedan drugom: 'Završilo je prvo poluvrijeme, ajde sad ti budi lopta.

Sport

Drugo poluvrijemeIgraju dva luđaka nogomet ispred...Sheogorath, prije 1 mjesec2.540 čitanja0 komentara
Zašto se na nogometnim utakmicama više ne rade valovi?
Jer su se već dvije plavuše utopile.

Plavuše

ValoviZašto se na nogometnim utakmicama...Sheogorath, prije 1 mjesec2.631 čitanje0 komentara
Pita Mujo Fatu:

Reci Fato, pošteno, jesi l' me ikad prevarila?

Veli Fata:

- Ne bi ja, Mujo moj, nikad'...

- Ma reci, Fato... 'ajde, neću te tuć'!

I Fata poče:

- Pa, eto, jesam Mujo, al' samo tri puta... Jel' se sjećaš kad si ono počeo igrat' za Želju, pa te trener nije htio stavljat' u tim? E, ja otišla kod trenera... I jel' te poslije stavlj'o u tim da igraš?

- Pa jes' vala...

- E, onda kad te trener počeo stavljat' da igraš, niko ti nije htio dodat' loptu! Pa sam otišla u svlačionicu... I jesu l' ti poslije dodavali?

- Pa, jesu...

- A kad su ti počeli dodavati, je l' ti cijeli stadion zvižd'o?

- Ma, jest'...

- A je l' ti sad iko zviždi?

Mujo i Haso

Važna je namjera!Pita Mujo Fatu: Reci Fato,...Sheogorath, prije 1 mjesec9.165 čitanja0 komentara
Dolazi Perica kući sa utakmice i sav veseo urla: 'Jupiii, tata, dao sam dva gola!!!'
'Bravo, sine! A koji je bio konačni rezultat?'
'1:1'

Ostali

2 golaDolazi Perica kući sa utakmice i sav...Sheogorath, prije 4 mjeseca3.385 čitanja0 komentara
Mujo i Haso otišli na nogometnu utakmicu. Dogovore se da će popiti gutljaj piva svaki put kad netko zabije gol. Utakmica završi 0:0, a Mujo kaže Hasi:
'Haso, idemo mi na košarkašku utakmicu.'

Mujo i Haso

Krivi sportMujo i Haso otišli na nogometnu...Sheogorath, prije 5 mjeseci11.391 čitanje0 komentara
Dođe Ivica u knjižnicu i pitao knjižničarku:
- "Mogu li posuditi knjigu Hajduk je najveći prvak?"
A knjižničarka mu odgovori:
- "Bajke su na drugom katu."

Sport

Hajduk prvakDođe Ivica u knjižnicu i pitao...Hrvoje Žiga, prije 10 mjeseci21.591 čitanje2 komentara
Došao Davor Šuker kod svećenika da se ispovjedi. Pita ga svećenik:
- "A što si zgriješio?"
Kaže mu Šuker:
- "Danas sam igrao nogomet i opsovao Boga."
Veli mu svećenik:
- "Pa to se ne smije, ispričaj mi što je bilo."
Kaže Šuker:
- "Bio korner i ja pucao sa glavom i tocčo u stativu."
Svećenik:
- "I tad si opsovoa Boga?"
Šuker:
- "Ma ne, lopta se odbije opet meni, ja prođem dva igrača i golmana, prazan gol i tamam da opalim golman me sruši, pa penal."