Igraju dva luđaka nogomet ispred ludnice. Nakon nekog vremena, kaže jedan drugom: 'Završilo je prvo poluvrijeme, ajde sad ti budi lopta.

Sport

Drugo poluvrijemeIgraju dva luđaka nogomet ispred...Sheogorath, prije 11 mjeseci3.425 čitanja0 komentara
Zašto se na nogometnim utakmicama više ne rade valovi?
Jer su se već dvije plavuše utopile.

Plavuše

ValoviZašto se na nogometnim utakmicama...Sheogorath, prije 11 mjeseci3.147 čitanja0 komentara
Pita Mujo Fatu:

Reci Fato, pošteno, jesi l' me ikad prevarila?

Veli Fata:

- Ne bi ja, Mujo moj, nikad'...

- Ma reci, Fato... 'ajde, neću te tuć'!

I Fata poče:

- Pa, eto, jesam Mujo, al' samo tri puta... Jel' se sjećaš kad si ono počeo igrat' za Želju, pa te trener nije htio stavljat' u tim? E, ja otišla kod trenera... I jel' te poslije stavlj'o u tim da igraš?

- Pa jes' vala...

- E, onda kad te trener počeo stavljat' da igraš, niko ti nije htio dodat' loptu! Pa sam otišla u svlačionicu... I jesu l' ti poslije dodavali?

- Pa, jesu...

- A kad su ti počeli dodavati, je l' ti cijeli stadion zvižd'o?

- Ma, jest'...

- A je l' ti sad iko zviždi?

Mujo i Haso

Važna je namjera!Pita Mujo Fatu: Reci Fato,...Sheogorath, prije 11 mjeseci10.073 čitanja0 komentara
Dolazi Perica kući sa utakmice i sav veseo urla: 'Jupiii, tata, dao sam dva gola!!!'
'Bravo, sine! A koji je bio konačni rezultat?'
'1:1'

Ostali

2 golaDolazi Perica kući sa utakmice i sav...Sheogorath, prije 1 godine3.733 čitanja0 komentara
Mujo i Haso otišli na nogometnu utakmicu. Dogovore se da će popiti gutljaj piva svaki put kad netko zabije gol. Utakmica završi 0:0, a Mujo kaže Hasi:
'Haso, idemo mi na košarkašku utakmicu.'

Mujo i Haso

Krivi sportMujo i Haso otišli na nogometnu...Sheogorath, prije 1 godine11.969 čitanja0 komentara
Dođe Ivica u knjižnicu i pitao knjižničarku:
- "Mogu li posuditi knjigu Hajduk je najveći prvak?"
A knjižničarka mu odgovori:
- "Bajke su na drugom katu."

Sport

Hajduk prvakDođe Ivica u knjižnicu i pitao...Hrvoje Žiga, prije 2 godine22.065 čitanja2 komentara
Došao Davor Šuker kod svećenika da se ispovjedi. Pita ga svećenik:
- "A što si zgriješio?"
Kaže mu Šuker:
- "Danas sam igrao nogomet i opsovao Boga."
Veli mu svećenik:
- "Pa to se ne smije, ispričaj mi što je bilo."
Kaže Šuker:
- "Bio korner i ja pucao sa glavom i tocčo u stativu."
Svećenik:
- "I tad si opsovoa Boga?"
Šuker:
- "Ma ne, lopta se odbije opet meni, ja prođem dva igrača i golmana, prazan gol i tamam da opalim golman me sruši, pa penal."